Položek v košíku: 0
Cena zboží: 0,00 Kč
Zákazník: nepřihlášen

O nás - Podlahové topení

 

Naše firma je autorizovaným specializovaným prodejcem veškerého trubního materiálu REHAU již od roku 1995 se specializací zejména na podlahové topení.

- trubkové vodovodní podlahové topení - trubka RAUTHERM PE-Xa

- rozvody topení pro topná tělesa - trubka RAUTHERM a nově RAUTITAN

- domovní instalační rozvody - trubka RAUTITAN

- veškeré průmyslové rozvody (chladící vody, stlačený vzduch, nehořlavé plyny, dálkové rozvody topení, zdravotnické účely atd.)

- předizolované potrubí pro dálkové bezkanálové rozvody - trubka RAUTHERMEX

- odhlučněná domovní kanalizace - potrubí RAUPIANO PLUS


Za celou dobu tohoto prodeje jsme nemuseli řešit jedinou reklamaci. Vždy rádi poradíme o zvolení vhodného trubního systému. I před vlastním objednáním je lepší se informovat a domluvit se na vhodnosti zvolení jednotlivých komponentů. Zde na našich stránkách je prodej zejména zaměřen na podlahové vytápění, ale to neznamená, že bychom Vám nedodali kompletní jakýkoliv trubní systém REHAU, to vždy ale už je jen na vzájemné domluvě, případně vyhotovení konkrétního výpisu a nabídky, protože je zde velké množství prvků, které ani není možné zde kompletně prezentovat, ty vypíšeme dle Vašeho určitého požadavku.


Montážním firmám po celé republice můžeme zajistit pravidelný a okamžitý závoz zboží přímo na místo Vašeho určení, kdy dopravu hradíme my, i zde platí, naprosto individuální přístup včetně cenových a platebních podmínek


Doporučujeme:

Začátek - váš začátek na internetu